صفحه 1 از 1

فلزیاب SSP 2100 ساخت Detech بلغارستان

ارسال شده: چهار شنبه 18 مهر 1397, 4:38 pm
توسط imaneb
فلزیاب SSP 2100 ساخت Detech بلغارستان

کمپانی Detech یکی از معتبرترین شرکت های تولید فلزیاب در دنیا میباشد. این کمپانی در شهر Shumen در ۸۰ کیلومتری شرق Varna بلغارستان واقع شده است. اولین محصول این کمپانی که بازار های جهانی عرضه شد فلزیاب SSP-2000 بود که پس از چند ماه مدل بهینه شده آن یعنی فلزیاب SSP-2010 به بازار عرضه شد که تلفیقی از سیستم پالسی و سیستم مگنومتر بود. شرکت Detech در سال  ۲۰۱۸ عنوان برترین کمپانی فلزیاب را ازان خود کرد.


 
ssp-2100.jpg

 فلزیاب SSP 2100 یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار می باشد قدرت فلزیاب SSP 2100 ثابت شده می باشد. فلزیاب SSP 2100 دارای عمق کاوش بسیار میباشد این دستگاه ساکت کشور بلغارستان میباشد این برند فلزیاب یک برندجهانی می باشد. در ادامه با همراه باشید تا شما را برخی از  قابلیت های فلزیاب SSP 2100 ساخت Detech بلغارستان  آشنا کنیم.


فلزیاب SSP 2100 ساخت Detech بلغارستان
برخی از ویژگی های فلزیاب SSP 2100:
فرکانس کاری ۱۰۰ هرتز
باطری ۱۷۰۰ میلی آمپر
زمان شارژ کامل باطری ۱۰ ساعت
دمای بهینه  کارکرد ۰ تا ۵۰ سانتی گراد
وزن کنترل باکس ۷۰۰ گرم
کویل های ۱۸ ، ۱۴ و ۵ اینچی  استاندارد و ضد آب
کیف حمل و نقل چرمی
باطری ۱۲ ولتی زاپاس
بالانس بسیار سریع سطح زمین
صفحه نمایش بزرگ
حساسیت و تفکیک قابل تنظیم
  این دستگاه یک دستگاه کاملا ضد آب م ی باشد که به شما اجازه کاوش در زیر آب را می دهد. بالانس بسیار سریع با زمین می تواند به کار شما بسیار سرعت ببخشد سازندگان این دستگاه ادعا می نمایند که تکنولوژی بالانس به کار رفته در این دستگاه در هیچ یک از دستگاه های دیگر وجود ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب و سنسور GPR با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت خرید فلزیاب SSP 2100 با نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ ما بگیرید.
 مشاورین ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سولات شما عزیزان هستند. منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستیم